PetSitters

Założycielka Zespołu Startupowego PetSitters Alesia odpowiada na kilka pytań dotyczących programu Preakceleracja Techseed.me.

1. Jaka była wasza motywacja do przystąpienia do projektu?

Bardzo zależało nam na udziale w projekcie. Cieszymy się bo udało nam się popracować z ekspertami w różnych dziedzin oraz praktycznie wykonać warsztaty na swoim start-upie. Była to wartość ciężko trudna do zdobycia w innych wrunkach.

2. Co realnie dał wam udział w projekcie?

Preakceleracja techseed pomogła nam przede wszystkim dopracować strategie biznesową i przeanalizować rozwój naszego produktu na polskim rynku. Mimo, iż istnieją podobne rozwiązania np. na Białorusi, każdy rynek jest inny.

3. Czego potrzebowaliście na wstępie i czy udało wam się zdobyć tą wiedzę podczas zajęć?

Na wstępie było bardzo dużo pomysłów, ale podczas preakceleracji udało się wszystkie zwalidować i zacząć ich wdrażać. Udało nam się również wyselekcjonować priorytety, co jest bardzo ważne na tym etapie rozwoju.

4. Jakie planujecie dalsze kroki po preakceleracji?

Kupiliśmy już domenę i hosting, opracowaliśmy strategie Marketingowa (w trakcie jest profil w Instagram i FB), zaczęliśmy współprace z klinikami dla zwierząt, organizacjami charytatywnymi i behawiorystami. W grudniu planujemy otworzyć platformę petsitters.pl dla Warszawy i Trójmiasta.

Przeczytaj również