Startupy Techseed.me

Poznaj uczestników naszych programów

CPSdron

bezzałogowy dron podwodny open-source wydrukowany w 3D.

Conscious Road 2Freedom

tworzenie i promocja mini kursów w języku angielskim z zakresu zdrowia mentalnego.

Mycheck

aplikacja posiadająca dopasowaną do danego biznesu checklistę, dzięki której firma będzie bardziej efektywna. Celem projektu jest zwiększenie jakości usług w punktach usługowo-handlowych.

Zvrot

technologia, która ma na celu efektywną utylizację i zmniejszenie strat przy produkcji branży stoczniowej.

NeuroAI

NeuroAi to startup, którego celem jest automatyczne wykrywanie emocji użytkowników podczas testowania aplikacji, stron internetowych, spotów reklamowych czy nawet muzyki. Projektant otrzymuje feedback, dzięki któremu wie, które elementy projektu należy zmienić, tak aby projekt był bardziej intuicyjny lub wywoływał bardziej […]

The One

Aplikacja ma pomóc zdobyć każdemu użytkownikowi „jedną umiejętność” sportową w ciągu 30 dni np. joga, boks, taniec, stretching, pilates, ćwiczenia dla osób z problemami z kręgosłupem. Należy to osiągnąć w samouczkach video tworzonych przez profesjonalnych trenerów. Użytkownicy będą otrzymywali co […]

Pet Sitters

Pet-sitting to jest platforma, która pozwala na połączenie właścicieli pupilow i opiekunów, którzy mogą pomóc zaopiekować się pupilem podczas nieobecności właściciela. Obecnie projekt jest zrealizowany na Białorusi, naszym celem jest zlokalizowanie start-upu w Polsce i udoskonalenie modelu biznesowego.

Finded

Finded daje użytkownikom możliwość błyskawicznego poznawania innych ludzi będących w bliskiej odległości. W ten sposób rozwiązuje problem braku interesującego towarzystwa lub chęci poznania nowych osób w danym momencie.

HDP

Startup chce wykorzystać technologię do zautomatyzowania produkcji wysokojakościowych mebli oraz konstrukcji metalowych w obszarach niekolidujących z rękodzielnictwem.

ŁAP TO

ŁAP TO to platforma do rezerwowania usług dla zwierząt online. Pozwala biznesom z branży pet care zarządzać kalendarzem usług i budować swoją reputację online. Pozwala właścicielom czworonogów znaleźć i zarezerwować usługę u najlepszego specjalisty.

Bakuun

Bakuun to nowe biuro podróży online z 5 różnymi rodzajami rezerwacji na tej samej platformie. To jest pierwszy taki model biznesowy na rynku podróży online, który usunie bariery pomiędzy gośćmi a nieruchomościami.

Festivality

Festivality jest platformą dla festiwali i wydarzeń, która ma na celu wprowadzenie inteligentniejszych aplikacji mobilnych nowej generacji, zdobycie nowych przychodów i analizę eventów i fanów.

CargoFive

CargoFive to rozwiązanie online, które umożliwia spedytorom być częścią ery cyfrowej. Dzięki naszej technologii spedytorzy mogą zarządzać umowami, automatyzować proces ofertowania, obniżać koszty operacyjne i mieć dostęp do przydatnych danych w celu zwiększenia sprzedaży.

Final Rentals

Final Rentals to platforma do porównywania cen wynajmu samochodów i jest najlepszym miejscem na wynajem samochodów  Pozwala znajdować najlepsze ceny i negocjować z różnymi firmami wynajmującymi samochody na całym świecie.

Publicfast

Publicfast to narzędzie marketingowe promujące firmy w mediach połecznościowych poprzez współpracę z influencerami.