Finaliści TECHSEED 2023

Przedstawiamy Uczestników tegorocznej edycji programu. Pomysłodawcy projektów to przedstawiciele sektora morskiej energetyki wiatrowej, produkcyjnego oraz IT. Finaliści, zanim powalczą o główną nagrodę 10 000 zł podczas gali finałowej Demo Day, wezmą udział w serii warsztatów i indywidualnych konsultacji z wyjątkowymi ekspertami i mentorami.

BLUE ARMADA ROBOTICS

Usługa automatyzacji inspekcji infrastruktury podwodnej oraz badań inwestycyjnych za pomocą zrobotyzowanej floty statków bezzałogowych USV w celu dostarczenia usługi wydajnego ekonomicznie gromadzenia danych o stanie środowiska oraz infrastruktury podwodnej. Bezzałogowa, efektywnie skalowalna, flota statków zmniejsza ryzyko operacji inwentaryzacyjnych i podwodnych, znacząco redukując konieczność obecności ludzi w morzu.

MARITIME COST

Platforma internetowa do zarządzania flotą statków, wyszukiwania optymalnych tras i wykazywania kosztów z tym związanych.

SEAFER

Projekt zapewniający bezpieczeństwo na morzu wykorzystujący AIS do śledzenia statków, następnie zapisywania danych o wyłączeniu systemu z dala od portu i wysłanie odpowiedniego powiadomienia do użytkownika.

TP-COVER

Produkt służący do zabezpieczenia konstrukcji fundamentów morskich farm wiatrowych na etapie produkcji oraz instalacji, będący na stałe wpisanym w łańcuch dostaw dla realizowanych projektów. Rozwiązanie TP-Cover ma ograniczyć znacząco koszty transportu elementu oraz, w przypadku zastosowania modelu sprzedażowego polegającego na wynajmie pod projekt, wpisać się w politykę zrównoważonego rozwoju inwestorów.

CREATIVE MOLDS

Nowatorska formuła wtrysku małoseryjnego z wykorzystaniem komponentu wsadowego z dodatkami zbrojenia oraz odpadu poprodukcyjnego pozwoli na uzyskanie lżejszego materiału o większej wytrzymałości mechanicznej. Pomysł pozwala na wykorzystanie w 100% odpadu poprodukcyjnego, a tym samym zmniejszenie śladu węglowego i utrzymanie zamkniętej gospodarki odpadami.

Spotkania ekspertów

Demo Day